1. Uzman
  2. Deniz GÖKCE
Deniz GÖKCE

Deniz GÖKCE

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Fobiler
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Fobiler
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 200
Yüz Yüze Terapi
süre 45 dk
ücret 300

Hakkında

Merhabalar, ben Psikolog Deniz Gökce. Lisans eğitimimi İstanbul Gelişim Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladıktan sonra özel bir hastanede stajımı yaptım. Şimdi ise Sultangazi'de bulunan Özel Gülen Güneş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde çocuk, ergen ve yetişkinlerle seanslarımı gerçekleştiriyor, çocuk merkezli oyun terapisi uyguluyor, çocuklar için zeka testi yapıyor ve aile görüşmelerinde bulunuyorum. Bununla birlikte Bilişsel Davranışçı Terapi - Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi - Kriz, Travma ve Yas Terapisi, Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimlerimi tamamlamış olup seanslarımda aktif olarak bu ekolleri kullanmaktayım.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Terapi sürecinin nasıl olacağı ve seansların ne kadar süreceği danışan odaklı ve kişiye özel olduğundan ilk seansta yol haritası çizilmektedir. Seans süresi 45 dakika olup danışanın mevcut durumuna göre seans sıklığı belirlenmektedir.

Çalışma Grupları

Çocuk (6-12) Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) Okul Öncesi Çocuk (0-6) LGBT+ Yetişkin (65+)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Oyun Terapisi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT)

Eğitimler

İstanbul Gelişim Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Bilişsel Davranışçı Terapi - Marmara Psikoloji - 3.7.2022 Wechsler Çocuklar İçin Zeka Ölçeği (wısc-r) - Ruh Sağlığı Derneği - 21.5.2022 Çocuk Ve Ergenlerde Biliş Davranışçı Terapi - Brain Danışmanlık - 10.11.2022 Kriz , Travma Ve Yas Terapisi - Brain Danışmanlık - 20.11.2022 Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi - Brain Danışmanlık - 30.11.2022 Çocuk Merkezli Oyun Terapisi - Ev Okulu Derneği - 14.11.2022

Danışan Yorumları