1. Uzman
  2. Duygu GÜLAL
Duygu GÜLAL

Duygu GÜLAL

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Sosyal Fobi
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Sosyal Fobi
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 250
Yüz Yüze Terapi
süre 45 dk
ücret 350

Hakkında

Merhaba, Ben Psikolog Duygu Gülal. Çağ Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümü mezunuyum. Lisans eğitimim boyunca zorunlu ve gönüllü olmak üzere stajlar yaptım. Alanımda birçok çeşitli eğitim aldım ve aktif olarak almaya devam etmekteyim.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

🔺Seanslarımı danışanlarıma uyduğu takdirde Bilişsel Davranışçı Terapi yöntemiyle yürütmekteyim.


🔺Öncelikle ilk seanslarda ilk adım olarak danışanlarım hakkında genel bilgileri toplamaktayım ve sonra amaç oluşturmasına yardım etmekteyim ve daha sonraki adımlarda oluşturduğu amaç doğrultusunda çeşitli uygulama planlarıyla ve ev ödevleriyle birlikte destekleyerek danışanlarımın hedefine ulaşmasını desteklemekteyim.

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65) Yetişkin (65+) Ergen (12-18)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

Eğitimler

Çağ Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi - Aktif Psikoloji Akademisi - 20.2.2021 Yetişkin Klinik Değerlendirme Ve Psikoterapi Uygulamaları Uygulayıcı Eğitimi - İzmir Psikoloji Enstitüsü - 21.5.2021 Çocuk Değerlendirme Ve Dikkat Testleri Uygulayıcı Eğitimi (14 Test) - İzmir Psikoloji Enstitüsü - 29.10.2021 3 Vakada Okb – Fobi Psikoterapi Uygulamaları - İzmir Psikoloji Enstitüsü - 27.11.2021 3 Vakada Panik Bozukluk Psikoterapi Uygulamaları - İzmir Psikoloji Enstitüsü - 6.11.2021 Çocuk Klinik Değerlendirme Ve Psikoterapi Uygulamaları Uygulayıcı Eğitimi - İzmir Psikoloji Enstitüsü - 20.11.2021

Danışan Yorumları