1. Uzman
  2. Ece ARABACIGİL
Ece ARABACIGİL

Ece ARABACIGİL

Psikolog

Uzmanlıklar: Ebeveyn Tutumuna Dair Sorunlar, Sınav Kaygısı ile İlgili Sorunlar, İlişki / Evlilik Problemleri
Uzmanlıklar: Ebeveyn Tutumuna Dair Sorunlar, Sınav Kaygısı ile İlgili Sorunlar, İlişki / Evlilik Problemleri
Online Terapi
süre 30 dk
ücret 120
Yüz Yüze Terapi
süre 30 dk
ücret 120

Hakkında

Eğitim hayatım boyunca çalıştığım anaokulu ve huzur evinde gerekse sosyal aktivitelerimde farklı insanlarla birlikte çalışma fırsatım oldu. Halen rehabilitasyon merkezinde çocuk ve ergenlerle çalışmaktayım.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Terapide sizi ilgilendiren güncel konular konuşulur. Konuyla alakalı olarak kişisel geçmişiniz de göz önüne alınır. Özellikle terapide belirli bir seviyedeki yakınlık ve dürüstlük benim için çok önemlidir. Terapi hepimizin bildiği gibi zaman alan bir süreçtir ve bu süreç kişiye göre değişkenlik gösterir. Fakat uyguladığım terapi yöntemi kısa süreli çözüm odaklı terapi olduğu için danışanlarımın terapi süresince sorunlarına odaklandığımızda daha kısa bir terapi süreci işlemektedir.

Çalışma Grupları

Okul Öncesi Çocuk (0-6) Çocuk (6-12)

Terapi Yaklaşımları

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Çözüm Odaklı Aile Terapisi Sistemik Aile Terapisi Oyun Terapisi

Eğitimler

İzmir Ekonomi Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Sınav Kaygısı Ve Başa Çıkma Yöntemleri - İzmir Psikoloji Enstitüsü - 12.7.2021 Mmpı - İzmir Psikoloji Enstitüsü - 6.3.2021 Çocuk Ve Ergenlerde Projektif Çizim Teknikleri - İzmir Psikoloji Enstitüsü - 4.4.2021 Aile Danışmanlığı - İzmir Psikoloji Enstitüsü - 12.2.2021 Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi - Yüksek Psikoloji Akademisi - 26.12.2020

Danışan Yorumları