1. Uzman
  2. Eda Deniz TOPÇU
Eda Deniz TOPÇU

Eda Deniz TOPÇU

Psikolog

Uzmanlıklar: Madde ile İlişkili Sorunlar ve Bağımlılık Problemleri, Depresif Bozukluklar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
Uzmanlıklar: Madde ile İlişkili Sorunlar ve Bağımlılık Problemleri, Depresif Bozukluklar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 300
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

•Bağımlılık Danışmanlığı •Bireysel Danışmanlık •Aile Danışmanlığı •Çift Danışmanlığı •Sınav Kaygısı

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Psikolog, Bağımlılık Danışmanı olarak, çeşitli bağımlılık türleriyle çalışıyorum, bunlar arasında madde bağımlılığı, alkol bağımlılığı, kumar bağımlılığı, teknoloji bağımlılığı ve davranışsal bağımlılıklar yer almakta.


Seanslarım bilişsel davranışçı terapi, motivasyonel görüşme, duygusal regülasyon ve bağımlılıkla başa çıkma becerileri gibi yöntemler içermekte.


Amacım, bireylerin bağımlılıkla mücadele etmelerine yardımcı olmak, gerçek potansiyellerini keşfetmelerini sağlamak ve sağlıklı ve tatmin edici bir yaşam sürmelerine destek olmak. Bu süreçte gizlilik, güvenilirlik ve saygı ilkelerine sıkı sıkıya bağlıyım.


Eğer bağımlılıkla ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız, size yardımcı olmak için buradayım. Lütfen terapi süreciyle ilgili daha fazla bilgi almak veya bir randevu ayarlamak için benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Çalışma Grupları

Çift & Partner LGBT+ Yetişkin (18-65) Ergen (12-18)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Aile Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

Eğitimler

Istanbul Ticaret Universitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Aile Danışmanlığı - Marmara Üniversitesi - 28.2.2022

Danışan Yorumları