1. Uzman
 2. Eda KAŞIKCI
Eda KAŞIKCI

Eda KAŞIKCI

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Yeme Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Yeme Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 500
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 750

Hakkında

Merhaba ben Psikolog Eda KAŞIKCI. Lisans eğitimimi Azerbaycan Bakü Devlet Üniversitesinde tamamladım. Çocuk terapisi, bireysel terapi ve aile terapisi olmak üzere eğitimlerim mevcut. Zeka testi, resim yorumlama, çocuk testleri ve davranış testi eğitimlerim mevcut. Türkiye ve Azerbaycanda bir çok özel ve devlet kurumlarında staj deneyimim oldu. Ankara Üniversitesi hastanesinde ve Azerbaycanda bulunan en büyük ruh ve sinir hastalıkları hastanelerinde staj deneyimim oldu. Devamlı olarak eğitimlere, seminerlere ve kongrelere katılımlarım mevcut. Lisans eğitimim sonrasında Azerbaycan’da klinikte çalışmaya başladım. Türkiye’de özel eğitim merkezinde kurum müdürü ve oyun terapisti olarak görev aldım. Azerbaycan’da bir proje kapsamında devlet hastanesinde onkoloji hastalarına ve talasemi hastalarına yönelik psikolojik destek için psikolog olarak görev aldım. Şu an Ankara’da kendi ofisim bünyesinde online ve yüz yüze danışan görmeye devam ediyorum.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Herkese merhaba, dönem dönem her insan yaşadığı olaylar içerisinde kendini içinden çıkılmaz bir noktada hissedebilir. Başvuru sebebiniz, beraber ilerleteceğimiz bu sürecin belirleyicisidir. Bununla birlikte görüşmelerimiz, çoğunlukla, haftada bir gün olmak üzere 50 dakika sürmektedir. Etik ilkeler gereğince, danışanın paylaştığı bilgiler, sırlar ve danışmanın bu konuda aldığı çeşitli notlar gizli kalacaktır.


İlk seans anamnez(geliş amacını anlayarak, sizi tanıma) aldıktan sonra, başvuru konunuza uygun olarak ve sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun terapi yöntemi belirlenir. Temel amacımız, kendiniz ile olan ilişkinizi daha sağlıklı kılmak ve kendinizi tanımanızı, keşfetmenizi sağlamaktır.


 • Bireysel Terapi
 • Çocuk-Ergen Terapisi
 • Oyun Terapisi
 • Filial Terapi
 • Kum Terapisi
 • Psikolojik Testler
 • Ebeveyn Danışmanlığı
 • Aile-Çift Danışmanlığı
 • Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)
 • Online Terapi


Soru sormak isterseniz site üzerinden ücretsiz şekilde merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden ya da mail aracılığıyla da iletişime geçebilirsiniz.

Instagram: (psikologedakskc)

Instagram: (melidapsikoloji)


Çalışma Grupları

Okul Öncesi Çocuk (0-6) Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) Çocuk (6-12)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Bilişsel Terapi (CPT) Davranışçı Terapi Duygu Odaklı Terapi Deneyimsel Oyun Terapisi Dışavurumcu Sanatlar ile Oyun Terapisi EMDR Gottman Çift Terapisi Mindfulness Temelli Bilişsel Terapi (MBCT) Oyun Terapisi Sanat Terapisi

Eğitimler

Bakü Devlet Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Resim Yorumlama (uygulayıcı) - Life Psikoloji Merkezi - 21.7.2017 Mc Master Aile Psikoterapisi - Humel Psikoloji Merkezi - 9.2.2019 Bilinçaltı Ve Motivasyon - Azerbaycan Neft Ve Sanayi Üniversitesi - 12.5.2018 Denver Iı Gelişimsel Tarama Testi (uygulayıcı) - Humel Pskikoloji Merkezi - 1.12.2019 Psikoloji Konferansı - Khazar Üniversitesi - 7.4.2018 Çocuk Psikoterapisi - Humel Psikoloji Merkezi - 5.10.2019 Korku, Endişe Ve Panik Atak - Grand Hospital - 17.3.2017 Psikologlar Kampı - Türkiye Psikologlar Platformu - 16.7.2019 Wısc-r Çocuklar İçin Zeka Ölçeği - Uluslararası Aile Terapiler Derneği - 22.7.2019 Aile Danışmanlığı - Uluslararası Aile Terapiler Derneği - 3.7.2019 Asistanlık Programı - Humel Psikoloji Merkezi - 10.9.2018 Klinik Psikoloji Eğitimi - Humel Psikoloji Merkezi - 10.2.2019 Psikoterapiler Eğitimi - Humel Psikoloji Merkezi - 10.2.2019 Psikoloji Konferansı - Khazar Üniversitesi - 20.4.2019 Motivasyon Nedir - Grand Hospital - 22.5.2018 Geçmişin Korkuları Ve Gelecek Kaygısı - Fenomen Psikoloji Merkezi - 8.6.2019 Problem Çözme Ve Etkin Karar Alma Yöntemleri - Yaşam Psikoloji Merkezi - 25.10.2019 Ruhsal Bozukluklar Ve Tanı Koyma - İdeal Psikoloji Ve Gelişim Merkezi - 31.5.2018

Danışan Yorumları