1. Uzman
  2. Eda Nur AKOĞLU
Eda Nur AKOĞLU

Eda Nur AKOĞLU

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Sosyal Fobi , Özgüven ve Yeterlilik Sorunları
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Sosyal Fobi , Özgüven ve Yeterlilik Sorunları
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 600
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Merhabalar, Ben Psikolog Eda Nur Akoğlu. 2022 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden onur öğrencisi olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim sırasında ve mezun olduktan sonra alanımda kendimi geliştirmek adına bir çok kurumda staj deneyimi edindim. Mesleki anlamda gelişmek ve ilerleyebilmek adına aldığım sertifikalar sayesinde daha iyi bir hizmet sunmak için her zaman yeniliğe açığım.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Sayın Danışan, 

Çevrimiçi (online) psikolojik danışma; yüz yüze görüşme imkanı bulamayan danışanların, belirli programlar kullanarak internet üzerinden çevrimiçi yolla, canlı olarak video konferans yoluyla iletişime geçmesiyle gerçekleştirilen psikolojik görüşme ve danışma hizmetidir. Yüz yüze görüşmelerde olduğu gibi çevrimiçi kameralı görüşmelerde de temel danışma ilkelerine uygun hareket edilir.


Psikolojik danışma hizmeti gönüllüğü içerir. Danışma aldığınız sürece, size sunulacak yardımın yararlı olması için, oturumlara belirlenen gün ve saatte devam etme sorumluluğunuz bulunmaktadır.


Seanslar genellikle haftada bir yapılır ve her bir seans 40-45 dakika sürer.


Terapi, 1000 parçalık puzzle parçalarını tek başına arayıp parçaları bulamamak gibidir. Lakin, puzzle’ı iki kişi tamamlasanız daha hızlı biter ve sizin göremediklerinizi yanınızdaki arkadaşınız görebilir. Beraber tamamlayarak en sonunda bütüne bakıp beraber anlamlandırırsınız.

Çalışma Grupları

Yetişkin (65+) Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Kabul ve Kararlılık(ACT) Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

Eğitimler

İstanbul Medipol Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Kabul Ve Kararlılık Terapisi - Bağlamsal Bilimler Ve Psikoterapiler Derneği - 30.10.2022 Mmpı Testi Uygulayıcı Eğitimi Sertifikası - Yaşam Boyu Eğitim Merkezi - 25.9.2022 Anaokulu Psikolog Kılavuzu - Kartela Psikoloji Ve Eğitim - 27.8.2023 Psikolojik Esneklik Psikoeğitim Serisi - Esra Oras - 16.9.2023 Bilişsel Ve Davranışçı Terapiler Eğitimi - Datem - 15.10.2023

Danışan Yorumları