1. Uzman
  2. Elif SEMIZ
Elif SEMIZ

Elif SEMIZ

Psikolog

Uzmanlıklar: Ergenlik Dönemi Sorunları, Ebeveyn Tutumuna Dair Sorunlar, Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları
Uzmanlıklar: Ergenlik Dönemi Sorunları, Ebeveyn Tutumuna Dair Sorunlar, Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları
Online Terapi
süre 30 dk
ücret 250
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Maltepe Üniversitesi psikoloji (İngilizce) bölümü 2021 mezunuyum. Eski ismiyle GATA, Sultan II.Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesinde stajyer olarak yer aldım. Başkent iletişim akademisinde diksiyon eğitimimi tamamladım. İstanbul psikodrama enstitüsü(IPI) yaşantı grubunda yer alarak süreci ve teknikleri deneyimleme fırsatı yakaladım. Okuldayız Üsküdar projesinde akran danışmanlığı yaparak çocuklarla olan iletişim ve danışma becerilerimi pekiştirdim. Aynı zamanda projede ekip çalışmasının bir parçası oldum. Multidisipliner çalışmaya uygunum. Birçok psikoloji zirvelerinde dinleyici olarak yer aldım. Aktif bi dinleyici olmaya devam etmekteyim.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Seanslarda karşılıklı haklar korunacaktır. İlk görüşmeden sonra süreç net olarak çizilir. Seans süresi 30 dkdır. Sıklığı ise kişinin ihtiyacına göre değişmektedir. Danışmanlık sürecinin çizilebilmesi için ön görüşme şarttır. Kişinin beklentilerine yanıt verebilmek değerli.

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Çocuk (6-12)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

Eğitimler

Maltepe Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

İstanbul Psikoloji Zirvesi - Gençlik Durağı Eğitim Danışmanlık Ve Organizasyon - 17.2.2018 Zirve Psikoloji İstanbul - Akansel Eğitim Danışmanlık - 27.10.2018 İstanbul Psikodrama Enstitüsü (ıpı) - Lisans Öğrencileri Psikodrama Tanıtım Grubu - İstanbul Uluslararası Zerka Moreno Enstitüsü - 15.5.2019 İstanbul Psikoloji Ve Gelişim Zirvesi - Etkin Kampüs - 21.9.2019 Toplum Önünde Söz Söyleme - Diksiyon Programı - Başkent İletişim Bilimleri Akademisi - 15.11.2020 Psikoloji Günleri - Kim Psikoloji - 18.4.2020 Online Zirve Psikoloji - Akansel Eğitim Danışmanlık - 20.12.2020 Türkiye Psikoterapi Zirvesi - Psikoterapi Türkiye - 28.3.2021 Mmpı - Türk Psikologlar Derneği - 9.2.2023

Danışan Yorumları