1. Uzman
  2. Esin EREK
Esin EREK

Esin EREK

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ergenlik Dönemi Sorunları, Depresyon ve Mutsuzluk
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ergenlik Dönemi Sorunları, Depresyon ve Mutsuzluk
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 1000
Yüz Yüze Terapi
süre 45 dk
ücret 1000

Hakkında

Merhaba, ben Esin Erek. İstanbul Gedik Üniversitesi'nde Psikoloji lisans eğitimimi yüksek onur derecesi ile tamamladım. Psikoloji alanındaki eğitimim, çocuklarla ve yetişkinlerle yaptığım çeşitli stajlar ve eğitimlerle birleşerek çeşitli psikolojik zeminlerde deneyim kazandım. Her bireyin benzersiz bir hikayesi ve yaşantısı olduğunu düşündüğüm için bu alanda çalışmak, insanların daha sağlıklı, anlam dolu ve mutlu bir yaşam sürmelerine katkıda bulunma şansı veriyor. Çeşitli alanlarda aldığım terapi eğitimlerimle kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda uygun şekilde danışanlara yüz yüze ve online seans desteği sağlamaktayım. Uygulayıcı Eğitimler: Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi- Prof. Dr. Murad Atmaca Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Aile Danışmanlığı Uygulayıcı Eğitimi - Uzm. Klinik Psikolog Gökhan Çınar Psikodinamik Yönelimli Oyun Terapisi- Uzm. Klinik Psikolog Selçuk Tokaç Çocuk Gelişim Testleri Çocuk Dikkat Testleri Çocuk Performans Testleri

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Psikolojiye olan bağım, her bir hikayenin benzersizliğini anlama arzumu besliyor. Her bireyin benzersiz bir hikayesi ve yaşantısı olduğunu düşündüğüm için bu alanda çalışmak, insanların daha sağlıklı, anlam dolu ve mutlu bir yaşam sürmelerine katkıda bulunma şansı veriyor.

Aynı zamanda bu alanın beni sürekli öğrenmeye ve gelişmeye teşvik etmesi, benim için oldukça değerli.

Mesleki gelişimimi desteklemek adına alandaki literatürleri takip ediyor ve mesleki becerilerimi zenginleştirmek için eğitimlere katılıyorum.

Her gün öğrenmeye, keşfetmeye ve büyümeye olan tutkumla kariyerimde ilerlemeye devam etmekteyim.

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Okul Öncesi Çocuk (0-6) Yetişkin (18-65) Çocuk (6-12)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Oyun Terapisi Çözüm Odaklı Aile Terapisi Bilişsel Davranışçı Aile Terapisi Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Danışan(Birey) Merkezli Terapi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT)

Eğitimler

İstanbul Gedik Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Bilişsel Davranışçı Terapi - Aktif Psikoloji Akademisi - 20.3.2021 Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi - Bilişsel Davranışçı Terapistler Derneği - 24.1.2024 Oyun Terapisi - Aktif Psikoloji Akademisi - 10.3.2024 Aile Danışmanlığı Uygulayıcı Eğitimi - Uzm. Klinik Psikolog Gökhan Çınar - 9.1.2024

Danışan Yorumları