1. Uzman
  2. Gamze Nur ARISOY
Gamze Nur ARISOY

Gamze Nur ARISOY

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite
Online Terapi
süre 60 dk
ücret 120
Yüz Yüze Terapi
süre 60 dk
ücret 150

Hakkında

1996 yılında İstanbul / Kadiköy' de doğdum . Girne Amerikan Üniversitesi Psikoloji bölümünü evcil Hayvana sahip bireylerle evcil hayvana sahip olmayan bireylerin empati düzeylerinin karşılaştırması olarak çalıştığım tezimle tamamladım. Lisans eğitimim döneminde bir çok psikoloji sempozyumuna katıldım aynı zamanda psikoloji kulübünün sosyal sorumluluk projesi kapsamında ki etkinliklerinde aktif rol aldım. Lisans eğitim dönemimde Çanakkale Onsekiz Mart Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde stajer psikolog olarak çalışma deneyimim oldu. stajım esnasında ; şizofreni,psikoz hastaları ayakta tedavi birimi ve bağımlı hastaların psikoterapi süreçlerinde gözlemlerde bulundum. Oyun terapisi, çoçuk resimlerinin psiko-pedagojik analizi projektif çizim testleri, d2 dikkat testi ve görsel algı testlerinin uygulayıcı sertifikalarını aldım.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

İlk seansımızda siz değerli danışanlarıma görüşme formu ve bazı ölçekler gönderiyorum. Bu ölçeklerin amacı terapi süremizi boşa harcamayarak sizleri tanıyarak daha verimli zaman geçirmek adına yapıyorum.

Seanlarımız 50 dk sürüyor

Seans sonunda da sürekli iletişim halinde oluyorum.

unutmayın sevgili danışanlarım yorulduğunuz da dinlenmeyi öğrenin bırakmayı değil…

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) Okul Öncesi Çocuk (0-6) Çocuk (6-12)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT)

Eğitimler

Girne Amerikan Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Çoçuk Resimlerinin Psiko-pedagojik Analizi Projektif Çizim Testleri Uygulayıcı Eğitimi - Samsun Üniversitesi - 21.5.2021 Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi - Samsun Üniversitesi - 15.7.2021 D2 Dikkat Testi Uygulayıcı Eğitimi - Artemis Psikoloji - 21.7.2021 Frostig Görsel Algı Testi Uygulayıcı Eğitimi - Artemis Psikoloji - 6.7.2021

Danışan Yorumları