1. Uzman
  2. Gülseda ÖZDEMİR
Gülseda ÖZDEMİR

Gülseda ÖZDEMİR

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 750
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Merhaba ben psikolog Gülseda ÖZDEMİR 2019 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur öğrencisi olarak mezun oldum. Akademik hayatıma İstanbul Aydın Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde uzmanlık alarak devam ettim. Uzmanlık Tezini "Çocukluk Çağı Travmalarının Kimlik Gelişimi ve Psikopatoloji ile İlişkisinin İncelenmesi" adlı tezim ile tamamladım .Eğitim hayatım sürecinde çeşitli kurumlarda( İstanbul Erenköy Ruh ve Sınır Hastalıkları Hastanesi, İstanbul Çapa Nöropsikoloji) staj yapma imkanı elde ettim. Aynı zamanda almış olduğum eğitimlerle ve hali hazırda almaya devam ettiğim eğitimlerle kendimi geliştirmeye devam etmekteyim.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Terapi sürecinde danışanın sosyal yaşantısını etkileyen ve kendisinin günlük yaşamını zorlaştıran konular üzerinde konuşulmaktadır. Terapi sürecinde gündemi danışan belirlemektedir. Terapi süresi 50 dakika olmakla beraber bu süre zarfında danışan aktif bir şekilde bu sürece dahildir. Terapi de danışan ve danışman arasında konuşulan konular kesinlikle gizli kalmaktadır( Danışanın kendine veya çevresine zarar verme ihtimali dışında). Seanslar haftada bir olacak şekilde yapılmakta olup, terapi sürecin kaç seans olacağını önceden kestirmek oldukça güçtür. Terapi sürecinin kaç seans olacağı ve ne kadar süreceği danışanın bu süreçteki ilerleyişi ile de alakalıdır.

Çalışma Grupları

Çift & Partner Ergen (12-18) Çocuk (6-12) Yetişkin (65+) Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Bilişsel Davranışçı Aile Terapisi Eklektik Terapi

Eğitimler

İstanbul Aydın Üniversitesi - Yüksek Lisans - Klinik Psikoloji İstanbul Medipol Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Aile Danışmanlığı - Yıldız Teknik Üniversitesi - 24.6.2020 Terapötik Beceri Eğitimi - Sır Danışmanlık - 18.5.2017 Çocuk Ve Ergen Psikopatolojisinde Acil Müdahale Eğitimi - Sır Danışmanlık - 2.6.2017 Objektif Testler Eğitimi - Mavi Martı - 10.7.2018

Danışan Yorumları