1. Uzman
  2. Hande Almina Güneş GÜNEŞ
Hande Almina Güneş GÜNEŞ

Hande Almina Güneş GÜNEŞ

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, İlişki / Evlilik Problemleri
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, İlişki / Evlilik Problemleri
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 350
Yüz Yüze Terapi
süre 45 dk
ücret 450

Hakkında

2016 yılında Ağrı ibrahim çeçen üniversitesi eğitim fakültesi pdr bölümünde 1 yıl eğitim aldıtan sonra yatay geçişle İstanbul Kültür Üniversitesinde psikoloji bölümünde öğrenimimi 2.5 yılda tamamladım 2016 da başlayan öğrenim hayatım otizm vakfında gölge öğretmenlik yaptığım öğrenciler ve kolejde yaptığım staj ve bir çok özel klinik eğitimimle 2020 de mezun olarak tamamlandı şu an hala kendimi yetişkinler ve klinik alanda aldığım ve geliştirmekte olduğum süreçle devam etmektedir . Cinsel terapi nöroloji ve bir çok alanda katılım sertifikam bulunmaktadır.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

ÖNCELİKLE HER ETİK GÖRÜŞMEDE OLDUĞU GİBİ DANIŞMAN HAKKINDA BİR ÖN BİLGİ ALINIR ( ne iş yaptığı , daha önce bir terapi ya da danışmanlık alıp almadığı kullandığı ilaçlar bu danışmanlığa kendi tarafından mı yoksa çevresi tarafından mı yönlendirildiği vb. sorular hakkında bir belge doldurulur. Daha sonraki süreçte danışanın durumuna göre süreçler ve teknik uygulanır.

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65) Yetişkin (65+) Ergen (12-18)

Terapi Yaklaşımları

Manevi Danışmanlık Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Danışan(Birey) Merkezli Terapi Eklektik Terapi

Eğitimler

İstanbul Kültür Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Nöropsikoloji - Zenkariyer - 9.12.2017 Cinsel Terapi - Zenkariyer - 9.12.2017 İnsan Kime Aşık Olur - Zenkariyer - 9.12.2017 Act Gözüyle Bakış - Zenkariyer - 9.12.2017

Danışan Yorumları