1. Uzman
  2. Huri AYDOĞAN
Huri AYDOĞAN

Huri AYDOĞAN

Psikolog

Uzmanlıklar: Çocuk Eğitimi İle İlgili Sorunlar, Gelişimsel Sorunlar, Kişilik Bozuklukları
Uzmanlıklar: Çocuk Eğitimi İle İlgili Sorunlar, Gelişimsel Sorunlar, Kişilik Bozuklukları
Online Terapi
süre 40 dk
ücret 1000
Yüz Yüze Terapi
süre 45 dk
ücret 1000

Hakkında

Yeditepe Üniversitesi'nde %100 İngilizce dilinde Psikoloji bölümünü bitirdim. Lisans eğitimim boyunca farklı kliniklerde staj yaptım. Amerika'da 5 ay çalışma fırsatım oldu. Oradaki kültürü ve iş dünyasını tanıdım ve öğrendim. Bakırköy Kapalı Kadın Cezaevinde OyuncakParmaklıklar adlı projeyi yönetiim. Klinik anlamda birçok terapi yaklaşımı için eğitimlerimi tamamladım.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Ben Psikolog Huri Aydoğan, Yeditepe Üniversitesi İngilizce Psikoloji bölümünden mezun oldum. Lisans hayatım boyunca farklı kliniklerde ve şirketlerde stajlarımı tamamladım. Stajlarımı yetişkin, çocuk ve ergen üzerine gerçekleştirdim. Marmara Üniversitesi'nde yüksek lisansımı yapmaktayım.

Bakıröy Kapalı Kadın Cezaevinde "Oyuncak Parmaklıklar" projesini yürüttüm. Oradaki kadın ve çocuklara terapi hizmeti verdim.

Her danışan için farklı klinik yaklaşımlar uygulanması ve bu yaklaşımın danışanın ihtiyaçlarına yönelik olması taraftarıyım. Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR, Mindfulness Temelli Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi yaklaşımlarımı seanslarımda uygulamaktayım. Öz Şefkatli Farkındalık ile ilgili eğitimler vermekteyim. Bireysel olarak da öz şefkat geliştirme alanında da çalışmaktayım.


Seanslarımın süresi 45 dk'dır. Terapi süreci 8 - 12 seans sürmektedir fakat bu danışanımın ihtiyacına göre değişebilmektedir.


Çalışma Grupları

Çocuk (6-12) Yetişkin (18-65) Yetişkin (65+) Okul Öncesi Çocuk (0-6) Ergen (12-18)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Çözüm Odaklı Aile Terapisi Mindfulness Temelli Bilişsel Terapi (MBCT) Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Oyun Terapisi EMDR

Eğitimler

Yeditepe Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Mindfulness For Life - Oxford Mindfulness Centre - 1.6.2023 Çocuklarda Travma Ve Sorunları Terapisi - Ahenk Çocuk - 5.12.2021 Oyun Terapisinde Alışkanlıkları Çalışmak - Ahenk Çocuk - 1.6.2023 Bilişsel Davranışçı Terapi - Kim Psikoloji - 14.10.2020 Çocuk Merkezli Oyun Terapisi - Ahenk Çocuk - 18.3.2021 Çocuklarda Ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi - Kim Psikoloji - 1.7.2022 Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi - Kim Psikoloji - 11.8.2021 Emdr - Pozitif Bilimler Akademisi - 6.7.2023

Danışan Yorumları