1. Uzman
  2. İrem ÇİĞDEM
İrem ÇİĞDEM

İrem ÇİĞDEM

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Travma ve İlişkili Bozukluklar
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresif Bozukluklar, Travma ve İlişkili Bozukluklar
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 500
Yüz Yüze Terapi
süre 45 dk
ücret 750

Hakkında

Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümünden yüksek şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Yetkinliğimi artırmak adına Bilişsel Davranışçı Terapi, Çözüm Odaklı Terapi eğitimleri aldım. Katıldığım staj programlarında Mindfulness Temelli Terapi, Kayıp ve Yas Terapisi, Şema Terapi, Kabul ve Kararlılık Terapisi, psikoterapide kullanılan teknikler, görüşme teknikleri, MMPI test uygulaması gibi alanlarda bilgi kazandım. Süpervizyon desteği alarak yetişkin bireysel terapi hizmeti vermeye başladım. Online/yüz yüze görüşmelerle mesleğimi profesyonel olarak sürdürüyorum.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Merhaba değerli danışan, terapi sürecine başladığımızda öncelikle sizi ve probleminizi tanıyacağız, çözüme dair amaçlar belirleyip farklı tekniklerle çalışacağız. Yolculuğunuzda doğru sorularla kendinizi anlamanız, olumlu ruh haline ulaşmanız için işbirliği içinde olacağız. Farkındalık kazandığınız, değişime giden bir yol olmasını dilerim!

Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Eklektik Terapi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT)

Eğitimler

Hacettepe Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Yetişkin B.d.t. Uygulayıcı Sertifikası - Yüksek Psikoloji Akademisi - 22.12.2022 Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Uygulayıcı Sertifikası - Psikoloji Akademisi - 22.10.2022 Kayıp Ve Yas Danışmanlığı Uygulayıcı Sertifikası - Paradoks Psikoloji - 4.4.2023 Yetişkinlerle Psikoterapide Kullanılan Teknikler Eğitimi Katılım Sertifikası - Paradoks Psikoloji - 4.4.2023 Mindfulness Temelli Terapi Katılım Sertifikası - Rehber Klinik - 20.4.2023 Klinik Görüşme Teknikleri Uygulayıcı Sertifikası - Yüksek Psikoloji Akademisi - 3.1.2023 Mmpı Uygulayıcı Sertifikası - Paradoks Psikoloji - 4.4.2023

Danışan Yorumları