1. Uzman
  2. Özge İÇLİ
Özge İÇLİ

Özge İÇLİ

Psikoterapist

Uzmanlıklar: Ergenlik Dönemi Sorunları, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
Uzmanlıklar: Ergenlik Dönemi Sorunları, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 500
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Merhaba! Ben Psikolojik Danışman Özge İçli. Pamukkale Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans mezunuyum. Lisans eğitimim sırasında birçok seminere ve konferansa katıldım. Alanımla ilgili birçok eğitim aldım ve hala almaktayım. Şu anda özel bir kurumda psikolojik danışman olarak çalışıyorum. Bununla birlikte online seans görmekteyim. Bilişsel Davranışçı Terapi ekolüne göre çalışıyorum. Ergen ve yetişkin danışanlara bireysel terapi vermekteyim.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Terapi süreci, haftada bir kez 50 dakika sürmektedir. Terapiye başlamadan önce Bilgilendirilmiş Onam Formu gönderilmektedir. Bu oturumlar boyunca ilk önce sorununuzu tanımlamaya çalışacağız, sorununuzun çözümüne yardımcı olabilecek unsurları keşfettikten sonra danışma sürecine yönelik amaçlarınızı belirleyip birlikte bir çözüm için ilerleyeceğiz.


Terapi sürecinde paylaştıklarınız aramızda gizli kalacaktır. Oturumlarda söyledikleriniz 3. kişilerle kesinlikle paylaşılmayacaktır. Ancak, gizlilik ilkesinin ihlal edilebileceği bazı istisnai durumlar bulunmaktadır. Kendinize ya da başkalarına zarar vermenin söz konusu olduğu durumlar gizliliğin bozulmasını gerektiren durumlardır.


Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Bütüncül Psikoterapi

Eğitimler

Pamukkale Üniversitesi - Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sertifikalar

Uygulamalı Süpervizyonlu Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi - Bilgelik Enstitüsü - 9.10.2021 Uygulamalı Süpervizyonlu Yetişkin Testleri Eğitimi - Bilgelik Enstitüsü - 21.10.2021 Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi - Psikoterap-ist - 11.10.2019 Depresyon Ve Anksiyete Bozukluklarında Kognitif Davranışçı Ve Çocuk Kumandalı Ebeveynler Eğitimi - Zirve Psikoloji - 22.12.2018 Çocuklarda Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Bozukluğu Eğitimi - Zirve Psikoloji - 22.12.2018 Aile Danışmanlığı - İzmir Psikoloji Enstitüsü - 17.9.2022

Danışan Yorumları