1. Uzman
  2. Rumeysa EKİCİ
Rumeysa EKİCİ

Rumeysa EKİCİ

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri, Travma ve İlişkili Bozukluklar
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri, Travma ve İlişkili Bozukluklar
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 300
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Rumeysa Ekici. Psikoloji lisans mezuniyetim sonrası çeşitli kurumlarda çalıştım. Klinik psikoloji tezli yüksek lisans ve madde bağımlılığı tezsiz yüksek lisans programlarına başladım. Yetişkin ve çocuk test eğitimlerimi tamamladım. Aile danışmanlığı ve cinsel terapi uygulayıcı kimliğine sahibim. Klinik psikoloji uzmanlığımı yaptığım bu süreçte danışan görmeye devam etmekteyim.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Seansların sıklık ve sürekliliğine ihtiyacınız doğrultusunda karar verilmektedir. Süreci, bilgilendirilmiş onam formu maddeleri çerçevesinde ilerletmekte olacağız. Çocuk ve ergenlerde ilk seans ebeveynlerle yapılacak olup alınan bilgiler doğrultusunda devam edilecektir. Sağlıklı ve mutlu günler diliyorum.

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) Çocuk (6-12)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Çözüm Odaklı Aile Terapisi Duygu Odaklı Terapi

Eğitimler

Bartın Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Aile Danışmanlığı - Milli Eğitim Bakanlığı - 20.7.2022 Cinsel Terapi - Adamer Eğitim Kurumu - 7.8.2022 Mmpı Uygulayıcısı - Bilişsel Davranışçı Terapistler Derneği - 22.10.2021 Çocuk Ve Yetişkin Testleri Uygulayıcısı - Bilişsel Davranışçı Terapistler Derneği - 22.9.2021 Kişilik Analizi Ve Çatışma Yönetimi, Sağlıklı Yaşam Yönetimi - Ahmet Elginkan Mesleki Ve Teknik Eğitim Merkezi - 26.8.2021 İlk Yardım Ve Afetlerden Korunma Bilinci - Kızılay - 25.5.2019

Danışan Yorumları