1. Uzman
  2. Selin KALAYCI
Selin KALAYCI

Selin KALAYCI

Psikolog

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ergenlik Dönemi Sorunları, Kişilerarası İletişim Problemleri
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ergenlik Dönemi Sorunları, Kişilerarası İletişim Problemleri
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 350
Yüz Yüze Terapi
Hizmet vermiyor

Hakkında

Merhaba, 2021 Haziran ayı itibariyle Bilkent Üniversitesi Psikoloji bölümünden üstün şeref unvanıyla mezun oldum. Üniversite eğitimim süresince, lisans derslerime ek olarak "Çocuk Değerlendirme Testleri", "Çocuk ve Ergenler için Psikolojik Sağlamlık", "Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi" ve "Çocuk ve Ergenler için BDT" eğitimlerimi tamamladım. Bütün bunlara ek olarak; bakış açımı genişletmek, farklılıkları daha iyi görebilmek ve empatimi arttırabilmek için okumalarıma, araştırmalarıma halen devam etmekteyim. Sizlere farklı bir bakış açısı göstermek için hazırım.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Birlikte ilerleyeceğimiz terapi sürecinde ilk adım, etik gereği onam formunu kabul etmek olacaktır. Onam formuyla terapi sırasındaki bilgi paylaşımını ve sürecin gizliliğini kabul etmiş olacaksınız. Daha sonrasındaki online seanslarda, öncelikle kendinizi, yaşadıklarınızı ve beklentilerinizi anlatmanız beklenecektir. Sizin paylaştıklarınız çerçevesinde de ilerleyeceğimiz yolu çizeceğiz. Seans içindeki paylaşımlarınızın, anlattıklarınızın ilerleyeceğimiz yolda kritik önemi olacağını tekrar belirtmek isterim.

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) Çocuk (6-12)

Terapi Yaklaşımları

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Çözüm Odaklı Aile Terapisi Deneyimsel Oyun Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT)

Eğitimler

Bilkent Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Çocuklarla Etkili İletişim Ve Olumlu Disiplin Yolları - Mak Psikoloji - 9.2.2019 Okul Öncesi Psikoloğu Olmak - Uzm. Psikolog Bahar Çakır - 28.9.2019 Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi - Başkent Psikoloji Atölyesi - 22.2.2020 Çepsp 101 - Başkent Psikoloji Atölyesi - 14.3.2020 Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi - Apamer Aktüel Psikoloji Merkezi - 19.12.2020 Çocuk Ve Ergen Bdt Eğitimi - Apamer Aktüel Psikoloji Merkezi - 10.4.2021 Travma Ve Psikososyal Destek Eğitimi - İzmir Psikoloji Enstitüsü - 17.4.2021 Deneyimsel Oyun Terapisi 1.düzey - Psikoloji İstanbul - 9.1.2022

Danışan Yorumları