1. Uzman
  2. Senem KUŞ
Senem KUŞ

Senem KUŞ

Psikolojik Danışman

Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Sınav Kaygısı ile İlgili Sorunlar, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Sınav Kaygısı ile İlgili Sorunlar, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 450
Yüz Yüze Terapi
süre 45 dk
ücret 500

Hakkında

Merhaba ben Senem KUŞ, 25 yaşındayım. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2021 yılında mezun oldum. 2 yıldır hem yüz yüze hem online olarak bireysel danışmalar yürütüyorum. Kaygı bozukluğu, sınav stresi, motivasyon kaybı, zaman yönetimi, özgüven eksikliği, depresyon, sosyal fobi gibi konularda bireysel olarak danışma süreçleri yürüttüm. lisans eğitimimde ilk ve ortaöğretim çağındaki çocuklara motivasyonu artırmaya yönelik psikoeğitim süreci yürüttüm. ayrıca üniversiteye hazırlanan son sınıf öğrencileriyle grupla psikolojik danışma gerçekleştirdim. sınava hazırlık süreçlerine dair deneyime sahibim. ayrıca yas danışmanlığı ve travma sonrası stres bozukluğu konularında da danışma süreci tecrübesine sahibim.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında


BİLGİLENDİRİLMİŞ ONAM FORMU*  

Danışma sürecimiz, haftada bir kez 45-60 dakika olmak üzere (danışanın durumuna göre) 8-12 seans sürecektir. Bu seanslar boyunca ilk önce sizi psikolojik danışma almaya iten sorununuzu tanımlamaya çalışacağız, sorununun çözümüne yardımcı olabilecek unsurları keşfettikten sonra birlikte bir çözüm için ilerleyeceğiz.  


 Gizlilik ve Sınırları  

• Yazılı izniniz olmadan üçüncü kişilerin sizinle ilgili kayıtlara ulaşması söz konusu değildir. Bu kayıtlara istediğiniz zaman ulaşma hakkınız bulunmaktadır. Yardım süreci sonlandığında ise ses kayıtları ve diğer yazılı kayıtlar imha edilecektir.  

• Sizinle ilgili tuttuğum kayıtlarla beraber, psikolojik danışma seansları süresince söylediğiniz her şey tamamen gizli tutulacaktır. Seanslarda söylediklerinizi 3. kişilerle kesinlikle paylaşmayacağım.  


Danışan Olarak Hak ve Sorumluluklarınız  

• Danışma seanslarını sizin ve benim ortak belirlediğimiz gün ve saatte belirlediğimiz platformda gerçekleştireceğiz. Bu nedenle sizinle belirlediğimiz gün ve saatte belirlediğimiz platformda çevrimiçi olmanız gerekmektedir.  

• Danışma süresince, istediğiniz zaman yardım almaktan vazgeçme hakkınız vardır. Yardımı kendi isteğinizle sonlandırmak size hiçbir yükümlülük getirmemektedir.  


Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) LGBT+

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Akılcı Duygusal Davranışçı Terapi (REBT) Gerçeklik Terapisi Adleryan Terapi Davranışçı Terapi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT) Pozitif Psikoloji

Eğitimler

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi - Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sertifikalar

Henüz sertifika bilgisi girilmemiş.

Danışan Yorumları