1. Uzman
  2. Şevket Furkan ASLAN
Şevket Furkan ASLAN

Şevket Furkan ASLAN

Psikolojik Danışman

Uzmanlıklar: Ergenlik Dönemi Sorunları, Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları, Sınav Kaygısı ile İlgili Sorunlar
Uzmanlıklar: Ergenlik Dönemi Sorunları, Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları, Sınav Kaygısı ile İlgili Sorunlar
Online Terapi
süre 45 dk
ücret 550
Yüz Yüze Terapi
süre 45 dk
ücret 800

Hakkında

PSİKOLOJİK DANIŞMAN / ÇOCUK VE ERGEN PSİKOTERAPİSTİ FURKAN ASLAN Kayseri doğumlu olan Furkan Aslan Kayseri'de ortaöğretim eğitimini tamamlamıştır. Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde onur derecesiyle tamamlamıştır. Lisans eğitimini alırken Türk PDR Derneğinde aktif olarak görev almış ve Kocaeli Üniversitesi PDR Topluluğunda Yönetim - Denetleme Komitesinde hizmet vermiştir. Danışanlarına nitelikli hizmet verebilmek adına lisans eğitimlerine ek eğitimler almıştır. İnsanı ve insan ruh sağlığını daha iyi anlamak için insanın yaşamdaki ilk yıllarından başlamanın daha sağlıklı bir yol olduğunun farkında olarak öncelikle çocuk ve ergen psikoterapisi alanında eğitimlerini almaya ve kendini geliştirmeye özen göstermiştir. İz Therapy Academy'de çocuk & ergen ve yetişkin alanlarında psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir.

Çalışma Grupları

Çift & Partner Ergen (12-18) Okul Öncesi Çocuk (0-6) Yetişkin (18-65) Çocuk (6-12) LGBT+ Yetişkin (65+)

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Deneyimsel Oyun Terapisi Dışavurumcu Sanatlar ile Oyun Terapisi Gelişimsel Temas Oyun Terapisi Oyun Terapisi Filial Oyun Terapisi (PCIT) Sanat Terapisi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT)

Eğitimler

Kocaeli Üniversitesi - Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sertifikalar

Çocuk Ve Ergen Psikoterapisi Eğitimi - Kendilik Psikolojisi Enstitüsü - 22.11.2023 Projektif Testler Eğitimi - Biruni Üniversitesi - 11.7.2023 Dikkat Testleri Eğitimi - Biruni Üniversitesi - 13.7.2023 Çocuk Ve Ergen Resimleri Yorumlama Ve Analizi Eğitimi - Türk Pdr Derneği - 13.10.2023 Okb Tedavisinde Rddt Uygulamaları Eğitimi - Türk Pdr Derneği - 16.10.2020 Afet Psikolojik Destek Eğitimi - Biruni Üniversitesi - 28.2.2023 Afet Destek Programı Eğitimi - Ev Okulu Derneği - 27.2.2023

Danışan Yorumları