1. Uzman
  2. Şeymanur ERTÜRK
Şeymanur ERTÜRK

Şeymanur ERTÜRK

Psikolojik Danışman

Uzmanlıklar: Kendine Yabancılaşma ve Yalnızlık, Panik Atak, Kişilerarası İletişim Problemleri
Uzmanlıklar: Kendine Yabancılaşma ve Yalnızlık, Panik Atak, Kişilerarası İletişim Problemleri
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 850
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 850

Hakkında

Psk.Dan.Şeymanur Ertürk,İlk,Orta,Lise eğitimini doğduğu şehir Sakarya da tamamlamıştır. Lisans eğitimini Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Lisans sürecinde 2 yıl boyunca yetişkin ve ileri yetişkin grubu ile bibliyoterapi çalışmalarında moderatörlük görevinde bulunmuştur. Yine lisans döneminde ortaokul ve lise öğrencileriyle 1 yıllık bibliyoterapi çalışmaları yürütmüştür. Lisans öğrencisiyken alandan bir hocasının editörlük adı altında kısa süreli asistanlığında bulunmuştur. Yine üniversite döneminde 3 yıla yakın pedagoji ve psikoloji okuma gruplarının moderatörlüğünü yürütmüştür. Mezun olduktan sonra 1 yıl MEB okulunda özel gereksinimli anasınıfı düzeyinde öğrencilerle çalışmıştır. Şuan 10 yaş üstü çocuk, ergen ve yetişkin gruplarına online / yüzyüze psikolojik danışmanlık yapmaktadır. Belli dergilerde amatör yazarlık yapmaktadır. Üniversite döneminde ve sonrasında başladığı eğitimleri ve farklı projeleri halen sürmektedir.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

PSİKOTERAPİ ONAM FORMU


Sizinle ilgili tuttuğum kayıtlarla beraber, psikolojik danışma süresince, söylediğiniz her şey tamamen gizli tutulacaktır.


Psikolojik danışma yardımı aldığınız sürece, size sunacağım yardımın yararlı olması için, oturumlara belirlenen gün ve saatte devam etme sorumluluğunuz bulunmaktadır. Bu nedenle randevu gün ve saatini birlikte en uygun şekilde ayarlamamız önemlidir.

Oturumlara gelmemeniz için önemli bir nedeniniz olduğunda en az seanstan 24 saat önce bilgilendirme yapmanız beklenmektedir. 24 saat öncesine kadar seansınızı ücretsiz iptal etme hakkına sahipsiniz.

24 saat öncesine kadar iptal edilmeyen seansların ücretini ödemeniz gerekmektedir.

Seanslar 50 dakika sürer.

Psikolojik danışma süresince, istediğiniz zaman yardım almaktan vazgeçme hakkınız vardır. Yardımı kendi isteğinizle sonlandırmak size hiçbir yükümlülük getirmemektedir.

Verilen bilgiler doğrultusunda sormak istediğiniz herhangi bir konu varsa terapistinize sorabilirsiniz.Çalışma Grupları

Yetişkin (18-65) Ergen (12-18)

Terapi Yaklaşımları

Kabul ve Kararlılık(ACT) Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Eklektik Terapi Manevi Danışmanlık Sanat Terapisi Akılcı Duygusal Davranışçı Terapi (REBT) Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi (SFBT)

Eğitimler

Sakarya Üniversitesi - Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sertifikalar

Aile Danışmanlığı - Üsküdar Üniversitesi - 11.4.2022 Çocuk Ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi - Poem Psikoloji / Vahdet Görmez - 5.5.2022 Bilişsel Davranışçı Terapi - Poem Psikoloji / Hakan Türkçapar - 1.3.2022 Aile Okulu Eğitimi - Ev Okulu Derneği - 3.6.2021 Özşefkatin Gücü: Duygusal Dayanıklılık - Walk Of Life / Kristin Neff / Christopher Germer - 1.6.2021 Manevi Danışmanlık Ve Rehberlik - Sakarya Üniversitesi - 31.7.2021 Mindfulness'ın İyileştirici Gücü - Walk Of Life / Zeynep Selvili / Esra Kutlu Uygur - 18.8.2021 Psikolojik Testler - Sakarya Üniversitesi - 12.3.2020 Vücudunuz Hayır Diyorsa - Dr. Gabor Mate - 29.9.2021 Dehb'ye Yönelik Bbmp - Samsun Üniversitesi - 11.10.2021 Kabul Ve Kararlılık Terapisi - Bağlamsal Bilimler / Fatih Yavuz - 10.3.2022 Emdr 1. Düzey Eğitimi - Gökhan Akbağ - 3.11.2021

Danışan Yorumları