1. Uzman
  2. Simge SEYHAN
Simge SEYHAN

Simge SEYHAN

Psikolojik Danışman

Uzmanlıklar: Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Kişilerarası İletişim Problemleri, İlişki / Evlilik Problemleri
Uzmanlıklar: Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Kişilerarası İletişim Problemleri, İlişki / Evlilik Problemleri
Online Terapi
süre 50 dk
ücret 600
Yüz Yüze Terapi
süre 50 dk
ücret 500

Hakkında

Merhabalar, ben Psikolojik Danışman Simge Seyhan. Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezunum. Şu anda güncel olarak Şema Terapi yaklaşımını temel alarak -yüzyüze ve online olarak- psikolojik danışma hizmeti sunuyorum. Ergen ve yetişkinlerle çalışıyorum.

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Merhabalar, diliyorum ki bu süreç kendinizle aranızı iyi tutmanıza yardımcı olur :)


Ben Psikolojik Danışman Simge Seyhan. Ege Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezunum. Lisansımın son yılından itibaren romantik ilişki problemleri, ilişki ve iletişim problemleri, özgüven ve özsaygı sorunları, kaygı gibi problemler yaşayan bireylere psikolojik danışma hizmeti sunuyorum. Çalışmalarımda ağırlıklı olarak Şema Terapi ile ilerliyorum.


Psikolojik danışma sürecinde hedeflerimizi kısaca özetleyecek olursam; ilk hedefimiz kendinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olmak oluyor. Sonrasında ise günlük yaşamda problem yaratan davranış kalıplarını keşfetmek, diğer insanlarla veya kendi içinizde çatışma yaratan konular üzerinde derinleşmek oluyor. Devamında ise yeni ve daha sağlıklı olarak adlandırabileceğimiz davranış kalıpları üzerinde çalışarak sorun yaşanılan durumlar üzerinde kontrol sahibi olmayı hedefliyoruz.


Psikolojik danışma süreci aslında inişleri ve çıkışları olan bir yol, Psikolojik Danışmanın buradaki görevi ise size bu yolda eşlik etmek..


Yolculuğunuza eşlik etmeme izin verdiğiniz için teşekkürler :)

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) LGBT+ Çocuk (6-12)

Terapi Yaklaşımları

Şema Terapi Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Çocuk Merkezli Oyun Terapisi

Eğitimler

Ege Üniversitesi - Lisans - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Sertifikalar

Şema Terapi Eğitimi - Türk Pdr Derneği - 11.5.2023 Oyun Terapisi Eğitimi - Yüksek Psikoloji Akademisi - 11.12.2023 Getap Eğitimi - Getap - 18.9.2023

Danışan Yorumları