1. Uzman
  2. Süeda CURA
Süeda CURA

Süeda CURA

Psikolog

Uzmanlıklar: Çocuk Eğitimi İle İlgili Sorunlar, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları
Uzmanlıklar: Çocuk Eğitimi İle İlgili Sorunlar, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Özgüven ve Yeterlilik Sorunları
Online Terapi
Hizmet vermiyor
Yüz Yüze Terapi
süre 45 dk
ücret 600

Hakkında

Psikolog Aile Danışmanı

Danışmanlık/Terapi Süreci Hakkında

Danışan bilgilendirme açıklaması

 

1-Psikolojik destek ve danışmanlık sürecinin; tıbbi bir müdahale olmadığı, hiçbir şekilde tıbbi  bir müdahale içermediği, ilaç tedavisi içermediği, tanı koyma içermediği, süreci bir muayene olmadığı, tıbbi bir cihaz kullanılmadığı ve herhangi bir hastalığın söz konusuysa bu konuda ilgili hekime (doktor) başvurmam gerektiği konularında bilgilendirildim. 

 

2- Hekim tarafından verilen ve hali hazırda kullanmakta olduğum ilaç ilaçlarla i̇lgili yalnızca ilgili hekimden destek almam gerektiği konusunda bilgilendirildim.

 

3- Psikolojik destek ve danışmanlık sürecinin doğası gereği, sorunlara ve danışılan konulara kesin çözüm garanti edilebilen bir süreç olmadığı konusunda ve ücret iadesi olup olmayacağı konusunda bilgilendirildim.

 

4- Psikolojik destek ve danışmanlık bilgilendirme formunda bulunan yukarıdaki maddelerle ilgili tüm sorularım anlayabileceğim bir biçimde yanıtlandı.

 

5- Aklım başımda ve kendimi karar verecek yeterlilikte görüyorum.

 

6- İstemediğim taktirde, istediğim aşamada danışmanlık hizmetini durdurabileceğini ve danışma sürecini sonlandırabileceğimi biliyorum.

 

7- Danışma için bana tanınan süre 45 - 50 dakika arası değişmektedir. Randevuma geç geldiğim taktirde geç kaldığım sürenin bana ayrılan süreden düşürüleceği ve yine tam seans ücreti alınacağı konusunda bilgilendirildim.

 

Çalışma Grupları

Ergen (12-18) Yetişkin (18-65) Okul Öncesi Çocuk (0-6) Çocuk (6-12) Yetişkin (65+) Çift & Partner

Terapi Yaklaşımları

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Filial Oyun Terapisi (PCIT) Pozitif Psikoloji Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Oyun Terapisi Çözüm Odaklı Aile Terapisi Bilişsel Davranışçı Aile Terapisi Dışavurumcu Sanatlar ile Oyun Terapisi

Eğitimler

Üsküdar Üniversitesi - Lisans - Psikoloji

Sertifikalar

Aile Danışmanlığı - Yıldız Teknik Üniversitesi - 15.3.2021 Oyun Terapisi - Üsküdar Üniversitesi - 9.11.2021

Danışan Yorumları