2. Bunların dışında
  3. Kendimi sorguladığım bir dönem

Kendimi sorguladığım bir dönem

Ç... U... - NaN saniye önce
Merhaba geçmişte yaşadığım bazı aile sorunlarımdan ötürü şuan ki hayattımdaki insanlara olan tutumumu sağlık bulmuyorum ve pskolojik olarak kendimi yıpratıyorum yoruyorum ilgi alanınıza giriyor mu sizden randevu alabilir miyim
Merve Ece KAYHAN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, uzmanlıklarım arasında yer alıyor. Randevu oluşturarsanız yardımcı olabilirim. Sevgiler.
Merve Ece KAYHAN
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar