2. Cinsellik
  3. Sertleşmeden Boşalma

Sertleşmeden Boşalma

K... B... - 18 ay önce
merhabalar son iki masturbasyonumda sertleşme olmadann boşaldım bu durum benim psikolojimi çok bozdu bu durum düzelirmi sizce
Levent DOKUZER
Uzmanın Cevabı: Merhaba kenan bey sertleşme problemleri psikolojik alt yapiya bagli olarak gelişebilir icsel ve cevresel faktorlerin etkisi ile bu tur problemler yasabilir. Fizyolojik bir probleminiz yok ise Gecici oldugu gibi belli bir sure devam etmesi de muhtemeldir. Durumu izleyerek devam etmesi halinde destek almanizi oneririm
Levent DOKUZER
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Cinsel Gelişim ve Cinsellikle İlgili Sorunlar, Psikotik Bozukluklar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları