2. Çocuk
  3. çocuğum uyku sorunu yaşıyor

çocuğum uyku sorunu yaşıyor

A... G... - 9 ay önce
iyi günler hocam çocuğum uyku sorunu yaşıyor gece 3-4 e kadar uyumuyor ne yapacağımı bilmiyorum. bu konuda yardımınız olur mu?
Mustafa MAKİLİ
Uzmanın Cevabı: İyi günler A... Hanım, çocuklar üzerinde uzun yıllar çalıştım hala çalışmayı sürdürüyorum. Ayrıntı veremediğiniz için içerik hakkında yorum yapamayacağım fakat sizlere yardımcı olmak isterim. Dilerseniz ayrıntılı konuşmak için ücretsiz ön görüşme randevusu oluşturualım.
Mustafa MAKİLİ
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri