2. Depresyon
  3. birisini psikologa ikna etmek

birisini psikologa ikna etmek

gul - NaN saniye önce
Merhaba, nişanlımın hem evlilik süreci hem kendi ailesiyle olan sorunları hem de maddi sorunlarıyla ilgili psikolojik destek almasının ona iyi geleceğini düşünüyorum, aynı şekilde annem ve babam için de psikologla görüşmelerini istiyorum. Onları bu süreç için nasıl ikna edebilirim ya da benim ikna etmeye çalışmam doğru bir hareket mi, bu konuyla ilgili desteğinizi rica ederim.
Merve Ece KAYHAN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, maalesef ki kişiyi gerçekten istemediği bir şeye ikna etmek çoğu zaman çok zordur ve muhtemelen de imkansızdır. Bu noktada ilk etapta birlikte katılımı önerebilirsiniz. Sorunların çözümü için sizde işbirliği içerisinde seanslara katılım sağlayabilirsiniz. Sevgiler.
Merve Ece KAYHAN
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar