Çok mutsuzum

cola0814 - 2 yıl önce
hiç bir sey beni artik mutlu edemiyor ve eskiden olan hic bir seyi yapamıyorum yapmak istemiyorum sadece odamda uyumak istiyorum bunlarin dışında sesler ve goruntuler goruyorum ve sesler bana kendimi oldurmemi soyluyor goruntuler ise genelde bana yardim eden arkadas olarak goruyorum beni cok seviyor arkadasim ancak bi keresinde bana silah tutmustu ve neden bana silah tuttugunu hala merak etmekteyim benim problemim nedir..
Levent DOKUZER
Uzmanın Cevabı: Merhaba yasadiginiz stresli durumlarin depresyon durumu yaratmis olabileceğini düşünüyorum. Gorsel ve isitsel halüsinasyonlar mutlaka derinlemesine calisilmasi gereken konulardir ihmal etmemenizi oneririm. Detayli olarak konusabilirsek net bir cozumleme yapabiliriz.
Levent DOKUZER
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Cinsel Gelişim ve Cinsellikle İlgili Sorunlar, Psikotik Bozukluklar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları