2. Depresyon
  3. duygusal hissizlik

duygusal hissizlik

bilinmeyen - NaN saniye önce
içim boş, kafam dolu gibi geliyor. dersi bile anlamıyorum. üzüldüğümü, mutlu olduğumu biliyorum ama hissedemiyorum. açlık duygumu bile hissedemiyorum. acıktığımı karnım guruldayınca anlayabiliyorum. sürekli sürekli yaşadığım kötü olayları ve ne yapacaklarımı düşünüyorum. ne yapmalıyım
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, düşüncelerinizin yoğunluğunun sizi rahatsız ettiğini söylüyorsunuz. Düşünceleriniz genelde hangi konularda yoğunlaşıyor bunun cevabını arayarak ve çözüm oluşturabiliyorsanız çözüm oluşturarak ilerleyebilirsiniz. Fakat bir çözüm bulamıyorum diyorsanız randevu takvimimden randevu oluşturarak terapi desteği alabilirsiniz. Sevgiler.
Merve ÜNAL
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar