2. Depresyon
  3. Mutlu olmak bile istemiyorum

Mutlu olmak bile istemiyorum

E... E... - 23 ay önce
Yaklaşık 10 ay önce 4 ay süren bi ilişkim benim yaptığım hata yüzünden bitti. Ve aylardır iyi hissetmek için yapmadığım bi psikoloğa danışmak kaldı, yeni kadınlarla flört denedim yeni arkadaşlarlıklar edindim. Ama yaşam enerjimi kaybettim. Mutlu olmak da istemiyorum, hani yaşamımın değeri yokmuş gibi geliyor. Öncesinde yaşadığım kayıplar bu ayrılığın değerini de arttırdı, birikmiş çok sıkıntım vardı artık bi sonuç oluşturdu. Bu kadarı yeter yaşım 19.
Özlem ODABAŞI
Uzmanın Cevabı: Merhaba, bu ayrılıktan bu kadar etkilenmiş olmanızın sebebi söylediğiniz gibi sadece şu ana ait olan nedenler değil belki. O asıl nedenleri birlikte bulup çözümlememiz gerekiyor. Mutsuz ruh halinizin de getireceği başka olumsuz durumlar olabilir. Bu sebeple bir uzman desteği sizin için yararlı olabilir. Dilerseniz randevu takvimim ben üzerinden randevu alabilirsiniz. İyi günler dilerim.
Özlem ODABAŞI
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri