2. Depresyon
  3. Sersemlik hissi nasil gecer

Sersemlik hissi nasil gecer

N... Ç... - 24 ay önce
Anlayamıyorum artık kafam hiçbir şey almıyor (ders)
Berfin Gurbet MUTLU
Uzmanın Cevabı: Öncelikle merhaba :) bahsettiğiniz konu oldukça geniş ve farketmediğiniz sebepleri olabilir. Bu geçici bir döenm de olabilir veya bize bazı sinyallerde olabilir bunun ayrımını yapmak gerek . Spesifik olarak dersle ilgiliyse sadece belki çalışma düzeninizi vs değiştirmeniz gerekebilir ama bu cevabın oldukça geniş bir açıdan verilmiş olduğunu unutmayın sersemlik hissi kişiden kişiye değişebilecek derin bir problem.
Berfin Gurbet MUTLU
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Depresyon ve Mutsuzluk, Öfke Kontrolü