3. Erkek Arkadaşımla Problemlerim

Erkek Arkadaşımla Problemlerim

Ö... T... - NaN saniye önce
Merhaba! 2 yıllık erkek arkadaşımla son aylardır çok fazla kavga ediyoruz. İlişkimizin başından beri kavgalarımız oldu yeni çıkan kavgalar değil fakat son 2 aydır artık çok ama çok daha fazla kavgalarımız. Aynı eve taşındık bu Mayıs ayında ve son 2 aydır sürekli kavga ediyoruz ve artık ayrılmaya kadar geldik şu an düşünüyoruz ayrılıp ayrılmamayı fakat ilişkimizde kavgalarımız dışında bir problem asla olmadı. Tabikide sürekli kavga etmek artık ilişkimizi toksik hale getirdi. Sorunları konuşuyoruz uzun uzadıya fakat yine aynı döngü içerisinde kalıyoruz. Sizce terapi ile bunları aşabilir miyiz?
Ezgi ÖZTÜRK
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, elbetteki çift terapisi ilişki içerisinde ki sorunların daha kolay aşılmasında oldukça yararlı. Seansların ardından çiftler sağlıklı bir şekilde sorunlarını çözmeyi ya da sağlıklı bir şekilde ayrılık yaşamayı öğrenebiliyorlar. Bu sebeple sizin için de oldukça faydalı olabilir.
Ezgi ÖZTÜRK
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları