3. eşimle aramız düzelmiyor

eşimle aramız düzelmiyor

... ... - 11 ay önce
kendimde düzeltemediğim mutsuzluluk ve sürekli sinirli huylarım yüzünden eşime de artık bıkkınlık geldi ve boşanma sürecine girdik. eşim artık benden soğudu ve ne yaparsam yapayım bana eskisi gibi bakmıyor, ilgilenmiyor. 8 aylık bir bebeğimiz var. onun hatırına bu evliliği sürdürüyor. ne yapmalıyım?
Ezgi ÖZTÜRK
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, başkalarının duygu ve düşüncelerini değiştirmek maalesef pek de bizim elimizde olan bir şey değil ama kendimizde değiştirmek istediğimiz yanlar varsa bu gibi durumlarda seanslarda bunlar üzerine odaklanabiliyoruz. Biz değiştikçe etrafımızdaki insanların da bizi algılama şekli değişebilir belki bu durum evliliğiniz için faydalı olabilir ya da çift terapisi düşünebilirsiniz.
Ezgi ÖZTÜRK
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları