3. İlişkide cikmaza girmek

İlişkide cikmaza girmek

... ... - 3 ay önce
Merhaba, Evlilik yoluna girdiğim sevgilimle aramızda sürekli para konusu geçmeye başladı, çok para tutamıyor ve 2 yıldır neredeyse hiç düzen kuramadı bu konuda. Çok iyi bir insandır fakat işin bu tarafı beni yormaya başladı. Benden yaşça küçük olması ve ailemin onun için davranışları çocuk gibi demesi de benim kafamı karıştıran durumlardan. Cok iyi bir insan fakat sürekli iliskide yonlendirici taraf benim ve gerekli destek ile özeni göremiyor gibi hissediyorum. İşler ciddiye bindiği için kimseyle paylaşamıyorum. Son zamanlarda sürekli doğru bir karar verip vermediğimi sorguluyorum. Sizce ne yapmalıyım..
Ezgi ÖZTÜRK
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, ilişkide ki maddi sorunlar ya da sorumluluk konuları ilişkiler için oldukça yorucu konular olabilir ama bu gibi konularda yük eşit bölenebilmeli. O sebeple belki de çift terapisi aranızda yaşadığınız bu konuları çözmenize fayda sağlayabilir.
Ezgi ÖZTÜRK
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları