3. neden kimse beni sevmiyor

neden kimse beni sevmiyor

kimsetarafindansevilmiyor - NaN saniye önce
18 yaşındayım bu yaşıma kadar karşı cins tarafından hiç sevilmedim. Ve ne zaman arkadaslarimla bulussam yanlis bir şey mi dedim diye düşünüyorum. Hiçbir zaman kimsenin önceliği olamadım :')
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, bazen toplum genelinde ne oluyorsa insan kendisinin de sanki o zamanda yaşaması gerektiğini düşünerek, yaşanması gereken şey olmayınca kendini suçluyor. 18 yaşına kadar çevrenizde birçok insan duygusal ilişkiler kurmuş olabilir fakat siz kurmamış olabilirsiniz, belki de bu yüzden sevilmediğinizi düşünüyorsunuz. Böyle bir durum olmuş olabilir mi? Belki de sevildiniz ve bunu fark etmediniz ya da size farkettirilmedi karşıdaki kişi tarafından. Yanlış bir şey mi dedim düşüncesini biraz daha açmanızı isterim. Hangi zamanlarda, hangi arkadaşlarınızla, hangi konuda konuşurken bu düşünce oluyor? Soruları cevaplandırırsanız daha detaylı yardımcı olabilirim. Sevgiler.
Merve ÜNAL
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar