3. Nışanlılık problemleri

Nışanlılık problemleri

DMK - NaN saniye önce
Nisanlacagim kız ailemle eşya nedeniyle geldi ve tartışma çıkarıp bağırdılar karşılık li ve gitti .annem birahane bu kızı istemiyor dedi yüzüne karşı. Sonra annem kızın annesiyle telefonla konuştu ve birbirlerine hakaret ettiler . Kız yaptıklarından çok pişman bu 2 oldu yaptigi . beni çok seviyor ama ben aileme karşı böyle yapılmasını istemiyorm şimdi kız bizim eve gelemiyor şu an ailesi ailem görüşmüyor zaten bizim kiler ayrıl diyor ben bu durumu nasıl çözeceğim ne yapmam lazım.
Ezgi ÖZTÜRK
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, evlilik kurumu bizim ülkemizde aslında ailelerinde çokça işin içinde yer aldığı bir kurum. Bu sebeple evlilik aşamasında bir çok çift krizlerle baş etmek zorunda kalabiliyor. Bazen bu krizler çözülebilirken bazen de maalesef tam tersi sonuçlar doğurabiliyor. Sizin de içinde bulunduğunuz durum da bu krizlerden biri olabilir ama bazen bazı konular sizin müdahale alanınızın dışında kalabilir. Elinizden gelen her şeyi yaptıktan sonra kenara geçip olacakları beklemekten başka çaremiz kalmayabilir.
Ezgi ÖZTÜRK
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları