3. Sürekli aşık olmak

Sürekli aşık olmak

Zen - NaN saniye önce
Merhaba Özlem hanım.Ben 21 yaşımdayım.Ben yıllardır sürekli birilerine aşık oluyorum.Her girdiğim ortamda birine aşık oluyorum(Her girdiğim ortamda derken beraber ortak alan paylaşmak zorunda kaldığım insanlardan birine mutlaka).Sonra o kişiyi unutunca hop başka biri.Etrafta aşık olunacak çok kişi var.Herkes de aşık olunacak bir şey buluyorum.Sürekli birine aşık oluyorum kalbimin boş kaldığı ,aşık olmadığım zaman olmuyor.Çocukken bu kadar sık olmazdım.Niye böyle oluyor anlamıyorum.Sürekli acı çekmekten yoruldum.Sizce bunun sebebi ne?
Özlem ODABAŞI
Uzmanın Cevabı: Merhaba, sizi tanımadan ve detaylı dinlemeden bir şey söylemem sağlıksız olur. Sürekli birine aşık olmanızın altında çeşitli bir çok sebep yatıyor olabilir. Bu durum sizin için bir döngü halini almış. Bu durumunun üstesinden gelebilmek için terapi alabilirsiniz. Dilerseniz randevu takvimim üzerinden seans oluşturabilirsiniz.. İyi günler dilerim.
Özlem ODABAŞI
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, İlişki / Evlilik Problemleri