3. Sürekli görme isteği

Sürekli görme isteği

M... ... - 11 ay önce
Sürekli görme ve ne yaptığından haberdar olma isteği var. Haber almadığım zamanlarda ulaşmak için bahaneler bulmaya çalışıyorum. O daha mesafeli ve kendi istediği zaman ulaşacağı bir ilişki istiyor. Ben ise sürekli görmek ve konuşmak istiyorum ısrar ettiğimde ise beni aşağılamaya yakın cümleler kullanıp uzun süre görüşmüyor.
Ezgi ÖZTÜRK
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, bazen çiftlerin isteği birbirleriyle uyumlu olmayabilir ama ortak bir noktada buluşmaya çalışmak daha kolaylaştırıcı olabilir. Bunun için de genelde çift terapileri fayda sağlayabilir.
Ezgi ÖZTÜRK
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları