2. İş Hayatı
  3. Tekrarlayan takıntılar

Tekrarlayan takıntılar

Jale - 2 yıl önce
Merhabalar hocam işi hayatımda olduğum ortamla alakalı ciddi sorunlarım var özellikle sevmediğim bir alandayım. Bu durum hayatımızı olumsuz yönde etkiliyor. Ve buna birkaç kişi sebep oluyor. Desteğiniz için teşekkür ederim şimdiden
Tuğçe GÜLEÇ
Uzmanın Cevabı: Merhabalar; anlattığınız durum, durumun nedenleri ve sonuçları hakkında detaylı bilgi sahibi olursam size daha iyi yardımcı olabilirim. Dilerseniz benimle ya da başka meslektaşlarımla randevu oluşturarak sorununuzun çözümüne bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Sağlıklı günler diliyorum.
Danışan
Teşekkür ediyorum. Randevu alacağım fakat terapi nasıl olacak acaba?
Tuğçe GÜLEÇ
Uzmanın Cevabı: Terapi süreci sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenecektir. Başlangıçta haftada bir seans 45-50 dakika süreli olarak başlayacak sonrasında ihtiyaç ve isteğinize göre süreç ilerleyecektir.
Tuğçe GÜLEÇ
Psikolog
Uzmanlıklar: Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları