2. Kaygı
  3. Cok fazla seviyorum Galiba

Cok fazla seviyorum Galiba

Mandra filozofu - NaN saniye önce
Merhaba hocam yaklaşık olarak 6 aydır birlikte olduğum sevdiğim kadın onu kaybetme endişesinde olduğum için ona ve bu ilişkiye zarr verdiğimi ve bi uzmandan kesinlikle destek almam gerektiğini söylüyor destek alma konusunda aksini iddia etmiyorum fakat onu çok sevdiğim için suclaniyormusum gibi hissediyorum
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, kaybetme endişesinde olduğunuzda nasıl duygu ve düşünceler içinde oluyorsunuz? Bu endişe sizin ilişkinizdeki hangi dengeleri sarsıyor? Sorularımı cevaplayabilirseniz size yardımcı olabilirim. Sevgiler.
Danışan
Korku, mutsuzluk,huzursuzluk gibi duygular kaplıyor bedenimi bu duygular bana hükmetmeye başladığında onun soylwdiklerin yanlış anlayıp kendi söylemek istediklerimi de yanlış kelimelerle ortaya koyuyormuşum bunları duyduğumda da fevri davranarak ona kırıcı kelimeler kullanıyorum daha sonrasında pişman olacağım. Saygılarımla
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Hangi konularda, durumlarda korku mutsuzluk duygularına kapılıyorsunuz? Duygularınızın size hükmettiğiniz söylüyorsunuz. Duygularınızı sadece yaşayabilmeyi, doğru iletişimi ve ilişkinizdeki yanlış anlamaları düzeltebilmek için seans almanızı öneririm. Sizi ve ilişkinizi detaylı tanıdığımda size yardımcı olabilirim. Profilimden randevu oluşturabilirsiniz. Sevgiler.
Danışan
Benim istemediğim birsey yaptığında benden uzaklaşmak beni terketmek istediğini düşünüyorum,işte bu durumlarda korku ve bunun arkasından da mutsuzluk hissi kaplıyor beni , seans alacağım hocam en müsait zamanda.Saygılarımla
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Tüm bu düşüncelerinizi ayrıntılı bir şekilde konuşarak ilişkinize ve hayatınıza dair farkındalık kazanabilirsiniz. En kısa zamanda görüşmek üzere. Sevgilerimle.
Merve ÜNAL
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar