2. Kaygı
  3. Gece neden uyumuyorum

Gece neden uyumuyorum

Kardelen - 23 ay önce
Annem neredeyse 4aydir uyku uyumuyor gece olunca yandığını karnının agridigini boğulacak gibi olduğunu ayaklarindan kafasına kadar ateşlendi gibi söylüyor. Özellikle geceleri yaşıyor bu durumu ve ağzında hiç geçmeyen acı bir tat var
Canan RAMADAN
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, öncelikle son dört ay içerisinde annenizi etkileyebilecek olumsuz bir yaşantısı oldu mu? bu soruya cevap arayın. Bununla birlikte biyolojik muayeneden de geçmesini öneririm. Çünkü birçok sebebi olabilir buradan benim herhangi bir tanı koymam doğru olmaz. Sevgiler...
Canan RAMADAN
Uzman Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: İlişki / Evlilik Problemleri, Cinsel Gelişim ve Cinsellikle İlgili Sorunlar, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları