2. Kaygı
  3. Kafaya çok takıyorum

Kafaya çok takıyorum

M... D... - 21 ay önce
Merhabalar ben sizinle görüşme yapmak istiyorum yapmadan önce ön bilgi istiyorum, Ben 19 yıldır hiç böyle bir sorun yaşamamıştım taki 2 ay öncesine kadar bu sorun Mayıs ayında başladı bir anda sağlık takıntısı oldu normal bir insandan daha fazla sağlığıma takıntı etmeye başladım yani her an bir organıma bir şey olacak bir şey olacak ameliyata gireceğim korkusu başladı ve bu gündelik hayatımı olumsuz etkiledi artık ne rahat uyku çekebiliyorum ne eskisi kadar mutluyum bundan nasıl kurtulabilirim? sizle konuşsam rahatlatır mıyım? yoksa bir ilaç tedavisi falan mı olur? şimdiden teşekkürler
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, düşüncelerimiz hayatımızı şekillendiriyor ve bu düşünceler olumsuz yönde olduğunda hayatımızı olumsuz yönde etkileyebiliyor. Sizinle yapacağımız terapi sayesinde düşüncelerinizi anlamlandırıp şekillendirebilirsiniz. Bu nedenle bir seans oluşturmanızı öneririm, sürecin nasıl olacağını neler yapacağımızı konuşmak önemli. Müsait olduğunuz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz. Sevgilerimle
Merve ÜNAL
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar