2. Kaygı
  3. kendimi kaygılı hissediyorum

kendimi kaygılı hissediyorum

b... ... - 12 ay önce
kendimi çok kaygılı hissediyorum topluma karışmak istemiyorum insanlarla konuşurken gözlerine bakamıyorum sanki herkes bana bakıyomuş gibi hissediyorum birisiyle konuşurken terliyorum, ne diyeceğimi şaşırıyorum ve çok gergin hissediyorum
Elif Begüm CAVAK
Uzmanın Cevabı: Anlattıklarınız sosyal fobi gibi duruyor. Bu konuda neden korktuğunuzu, korkuncq nasıl hissettiğinizi kendinize sorabilir ve bunun için ne yapabileceğinize odaklanabilirsiniz. Eğer gündelik hayatınızı etkileyen bir durum olursa bir uzman yardımı talep edebilirsiniz.
Elif Begüm CAVAK
Psikolog
Uzmanlıklar: Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları, Sosyal Fobi , Çocuk Eğitimi İle İlgili Sorunlar