2. Kaygı
  3. Öfkeme sahip olamıyorum

Öfkeme sahip olamıyorum

Lilzy - 23 ay önce
Merhaba iyi günler. Ben 18 yaşında bir bireyin anksiyete bozukluğuna sahibim bir yıl sakinleştirici kullandım fakat bırakınca yine aynı olaylar başladı ve bugünlerde kendimi çok öfkeli hissediyorum. Herkese ve her şeye karşı içimde bitmek bilmeyen bir öfke var sanki nedeni ne olabilir? Erkek arkadaşım var eskiden çok sorunumuz oldu çok üzdü kırdı ama bugünlerde çok iyiyiz yine de eskiden yaptıklarını dediklerini göz ardı edemiyorum ailem dahil her şeye karşıyım sürekli gerginim hiçbir şey beni mutlu etmiyor zevk vermiyor tek amacım oyalanıp zaman geçirmek ve kendime eğlence aramak oldu güldüğümde samimi değilim içimden hiçbir şey gelmiyor böyle giderse herkesle aram bozulacak... Yardımcı olun lütfen
Silinmiş UZMAN
Uzmanın Cevabı: Merhaba ilaçlar kalıcı çözüm olmuyor malesef. Daha önce yaşadığınız şeylerden dolayı öfke birikimi olmuş olabilir ifade edilmeyen öfke sizi bu duruma getirmiş olabilir. Gerçekten hicbir şey sizi mutlu etmiyor mu ya da sizi gerçekten mutlu eden şeyleri bulamadınız mı bunu düşünmenizi öneriyorum. Şu an yaptığınız şeyler içinizden gelmiyor olabilir ve içinizden yapmanın geldiği şeyleri bulamamış olabilirsiniz. Erkek arkadaşınız ile ilişkinizde sorunlarınızı çözdünüz mü her şey gerçekten yolunda mı ya da sorunları yok saymaya mı çalıştınız bunu da düşünmenizi öneriyorum. Dilerseniz bütün bunları konuşmak ve çözmek için randevu alabilirsiniz.
Silinmiş UZMAN