2. Kendim
  3. Aniden gelen sıcak basması

Aniden gelen sıcak basması

Hayat - NaN saniye önce
Merhaba merve hanım benim şöyle bir sorunum var beni insanlarla konuşurken aniden ateş basıyor yüzüm kızarıyor terlemeye başlıyor bazen durup dururkende oluyor bu internette araştırdım bazı hastalıklardan olabileceğini öğrendim fakat tahlillerim temiz çıktı en sonra bunun psikolojik olarak olduğunu düşünmeye başladım şu yüzden yaklaşık 4 yıl önce roacuttane tedavisi gördüm ilacı kullanırkende yüzümüzün ilk başta ne kadar kötü olduğunu bilirsiniz o zamanlar kimse benimle konuşsun bile istemiyordum bu durumun bende çok büyük bir etki bıraktığını düşünüyorum bazen çok kızarmıyor ama bazende boynum yüzüm domates gibi kızarıyor boynum leke leke kırmızı oluyor napmam lazım teşekkürler
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, ne zamandır bu durum bu şekilde önce bunu cevaplandırmak gerekiyor. Tahlilleriniz temiz çıktığını söylüyorsunuz. Fiziksel bir problem olmadığında psikolojik olabileceği yüksek ihtimal oluyor. Kimler karşısında yüzünüzün kızardığını, ne zamandan beri olduğunu cevaplandırabilirseniz yardımcı olabilirim. Sevgiler.
Danışan
2018 ocak ayınca başladım roacuttane tedavisine o zamandan beri oluyor yaklaşık 4 senedir tanımadığım bir insanla konuşurken veya annemle bile konuşurken oluyor aniden bir sıcak basması yüz kızarması oluyor utanıyorum falan diye düşünüyorum ama hiç utanmıyacağım bir konuda bile oluyor
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Anlıyorum, tedavi ile başlayan bir durum olduğunu söylüyorsunuz. Doktora tekrar gitmenizi önerebilirim. Belki de cildiniz reaksiyon veriyordur. Biriyle konuşmadığınız zamanlarda da oluyor mu peki?
Danışan
Evet biriyle konuşmadığım zamanda oluyor
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Sürekli oluyorsa mutlaka tekrar bir doktora gidin ve dilerseniz profilimden seans randevusu oluşturun. Tüm bunları detaylı olarak konuşalım, çözüm yolları bulalım. Sevgiler.
Merve ÜNAL
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar