2. Kendim
  3. Benim yaşadığım sorun nedir

Benim yaşadığım sorun nedir

V... ... - 5 ay önce
Aşırı kaygı, kalbin hızlanması, nefes darlığı, belirsiz korku, gerginlik, stres, çok iyi ve enerjik hissedip bir süre sonra kendimi çok kötü hissetmek gibi sorunlar yaşıyorum sorunum nedir
Onur KAYA
Uzmanın Cevabı: Merhaba. Eğer ortada bir problem olmamasına rağmen kötü olaylar yaşayacağınız düşüncesi aklınıza geliyorsa, bu durum yüzünden fizyolojik semptomlar beliriyorsa, zihninizi kemiren düşünceler ortaya çıkıyorsa kuvvetle muhtemel anksiyete problemi yaşıyorsunuz. Anksiyete bozuklukları terapi ile düzelme ihtimali yüksek bir rahatsızlıktır. Kendinizi hazır hissettiğinizde terapi almalısınız.
Onur KAYA
Uzman Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Cinsel Gelişim ve Cinsellikle İlgili Sorunlar, İlişki / Evlilik Problemleri