2. Kendim
  3. Çok fazla stres yaşıyorum

Çok fazla stres yaşıyorum

D... K... - 17 ay önce
Merhaba Zeynep hanım, ben çok yoğun şekilde stres yaşıyorum. Günlük yaşamımda ufak aksaklıkları bile büyütüp stres içinde günümü geçiriyorum. Fiziksel ve zihinsel zarar gördüğümü hissediyorum. Engel olamıyorum. Bunu durdurmak için ne gibi yol aramalıyım ?
Zeynep ÖZEROL
Uzmanın Cevabı: Belli ki hayatınızı zorlayan bir süreç içerisine girmişsiniz. Bazen insanlar kendilerini büyük bir okyanusta uçsuz bucaksız suların içerisinde kalmış hareket etse boğulabilecekmiş gibi hissedebilirler. Zarar gördüğünüzü hissediyorsanız bir psikolojik desteğe ihtiyacınız olabilir profilimden yaşadığınız durumla ilgili randevu alabilirsiniz.
Danışan
Teşekkür ederim, randevu alıyorum :)
Zeynep ÖZEROL
Psikolog(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Kendine Yabancılaşma ve Yalnızlık, Varoluşsal Anlam Arayışı / Değersizlik Sorunları, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları