2. Kendim
  3. Değersizlik Amaçsızlk bağımlk

Değersizlik Amaçsızlk bağımlk

O... Ç... - 16 ay önce
Merhabalar kıymetli hocam. Ben 21 yaşında anomalili dünyaya gelmiş bir bireyim. Bundan ötürü oldukça dışlanmış ve kendi kendimle, kendi içimde yaşayan biri olarak büyüdüm ve bu hale geldim. Anlatılacak oldukça fazla olay var fakat kısaca ailemin de bu durumu bir kusur olarak kabul edip saklaması ile sevgisiz ve desteksiz kaldım. Ve şuan yetersiz, sevgisiz ve insan bağımlılığı ile yaşamaktayım. Amacımı aramaktayım ama bulamıyorum nelerden keyif aldığımı tutkumu bulmakta zorlanıyorum. Bir birey olarak değerli olduğumu düşünmüyorum. Ve bu durum hayatımı sürdürmem de çok yorucu bir hale geliyor. Bana yardımcı olur musunuz acaba?
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, psikolojik destek almanız size iyi gelecektir, kendinizi ifade edebilmek, anlaşılmak ve anlatmanın iyileştirici bir etkisi var. Dilerseniz ilk seansı oluşturun tüm bunları detaylı bir şekilde konuşarak anlamlandıralım. Profilimden müsait olduğunuz gün ve saati seçebilirsiniz. Sevgiler 🌸
Merve ÜNAL
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar