2. Kendim
  3. Hayat enerjim kalmadı

Hayat enerjim kalmadı

Nilüfer - 18 ay önce
Hamile kaldığım günden beri kendimi aşırı değersiz ilgisiz hissediyorum eşimin ilgisi sevgisi bitmiş gibi, bunun akabinde 1 yaşında bir kızım var ama sanki benim değil gibi çocuğummuş gibi hissetmiyorum sevemiyorum aşırı mız mız sürekli ağlıyor sebepli sebepsiz sürekli ağlıyor o kadar mutsuz halsiz herşeye karşı isteksizim , kendime bakmak istemiyorum temizlik yapmak yemek yapmak özellikle çocuğumla ilgilenmek asla istemiyorum, sanki hayat benim için durmuş gibi sadece varolmak için yaşıyormuş gibi hissediyorum, ben bu kadar mutsuz oldukça çocuğuma da çok kötü davranıyorum ondan sonra da kendimi kötü hissediyorum daha da mutsuz oluyorum, evliliğimde aşırı ilgisiz ve mutsuzum eşim sürekli yalan söylüyor ne yapacağımı bilmiyorum intiharın eşiğindeyim 🙁 Çocuğumu istemediğim için kendimi çok kötü hissediyorum ama sanki o benim çocuğum değil bana sadece yük engelmiş gibi geliyor
Merve ÜNAL
Uzmanın Cevabı: Merhabalar, yoğun duygularınızın olduğu bir dönemden geçiyorsunuz ve kendinize birçok sorularınız var. Bu soruların cevabını arıyorsunuz evet anlıyorum fakat bu soruların cevabını bulabilmemiz için bir seans oluşturmanızı rica ediyorum sizden. Sizi daha iyi anlayabilmek ve sizin kendinizi daha iyi ifade edebilmeniz için bu çok önemli. Hamilelik dönemlerinde bu gibi düşünceler olabiliyor. Tabii ki son zamanlarda yaşadığınız yaşantılarda çok önemli bu süreçte. Tüm bunlara bakış açınızı konuşabilmek ve daha iyi hissetmeniz için, müsait olduğunuz gün ve saate randevu oluşturun birlikte bu yolda ilerleyelim Nilüfer Hanım. Sevgilerimle :)
Merve ÜNAL
Psikolojik Danışman(*)(*)(*)(*)(*)
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, İlişki / Evlilik Problemleri, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar