2. Kendim
  3. Kafamda aniden oluşan sesler

Kafamda aniden oluşan sesler

Z... ... - 9 ay önce
Kafamın içinde aniden ortaya çıkan konuşmalar var. Ve bunlar bazen hızlandırılmış bazen de çok rahatsız edici bir şekilde yavaş sanki ağır çekim gibi. Yaklaşık 5 dakika sürüyor kendiliğinden kayboluyor sık sık yaşamıyorum ama çocukluğumda daha sık yaşıyordum. Sorun ne tam olarak neden oluyo anlamıyorum
Aleyna YANIK
Uzmanın Cevabı: Bu şekilde bir şey söylemek zor ancak bu eşlik eden ruhsal belirtiler ya da bu durumun ne zamandan itibaren yaşanıyorsa başlangıç öncesinde yaşadığınız stresli bir olay var mıydı
Aleyna YANIK
Psikolog
Uzmanlıklar: Depresyon ve Mutsuzluk, Kaygı (Anksiyete) Bozuklukları, Çocuk ve Ergenlik Dönemi Ruhsal Sorunları