2. Kendim
  3. Kendimi farkedemiyorum

Kendimi farkedemiyorum

S... S... - 22 ay önce
Sürekli birilerine bağlı yaşamak zorunda hissediyorum bu hisseden kurtulmak istiyorum
Ayşe Begüm KALFE
Uzmanın Cevabı: Merhabalar Sevil Hanım, bizler küçük yaşlarda insanlarla nasıl ilişki kuracağımızı öğreniriz. Yaşamımız boyunca da bu öğrendiğimizi sürdürmeye çalışır ve başka nasıl ilişki kuracağımızı fark edemeyebilir ve bundan yorgun düşebiliriz. Dilerseniz daha farklı nasıl insan ilişkileri kurabileceğiniz ve bir birey olarak kendinizi tanıma yolcululuğunuzda size seanslarda eşlik edebilirim. Sevgiler...
Ayşe Begüm KALFE
Psikolojik Danışman
Uzmanlıklar: Özgüven ve Yeterlilik Sorunları, Çocuk Eğitimi İle İlgili Sorunlar, Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar