2. Kendim
  3. Neden bu durumu yaşıyorum

Neden bu durumu yaşıyorum

E... G... - NaN saniye önce
Diyelim ki bi kıza dışarıda baktım sanki oda bana bakıyormuş gibi hissediyorum. Acaba oda bakıyor mu diye bakıyorum biraz önce yine öyle oldu metro dayım kız karşımda ayak şeklini değiştirsem oda değiştirse beni mi taklit ediyor ya da baksa bana bakıyor mu vs veya instagramda diyelim bir kız gördüm yazdım vs bu durum beni rahatsız ediyor neden böyle yaptım diyorum kendi kendime
Başak DALSIZ
Uzmanın Cevabı: Merhaba Erkan Bey, yaşadığınız sorunu iyi tanımlayabilmemiz için daha detaylı öğrenmemiz gereken noktalar oluşabilir anlattığınız kadarıyla sanırım çevreye karşı yaptığınız/ yapacağınız davranışlarda bir kaygı yaşıyor gibi.
Danışan
5 sene tek taraflı birini sevdim bundan ötürü olur mu
Başak DALSIZ
Uzmanın Cevabı: Tekrardan merhaba Erkan Bey, yaşadığımız olayları tek bir nedenle incelemek pek mümkün değil maalesef bazen bir olay yaşanan diğer tüm şeylerin tetikleyicisi olabilirken bazen de hiç etkilemeyen bir durum olarak yaşanıp gider. O yüzden sorunuza net bir cevap veremiyorum maaleef.
Başak DALSIZ
Psikolojik Danışman
Uzmanlıklar: Ruhsal-Toplumsal, Kişisel ve Çevresel Diğer Koşullarla İlişkili Sorunlar, Sınav Kaygısı ile İlgili Sorunlar, Depresyon ve Mutsuzluk